Promocje

Kontakt

76-211 Poddąbie, ul. Jałowcowa, tel.+48 59 840 42 58, kom. +48 609 816 040, Deutsch/English: +48 609 060 468 email: e.kubacka1@gmail.com

Strona obsługiwana przez:
Poddąbie domki letniskowe, apartamenty, noclegi

PARTNER:

Witamy w Poddabiu !

Poddąbie to dawna wieś rybacka, a obecnie jeden z najbardziej uroczych nadmorskich kurortów na polskim wybrzeżu. Miejscowość położona jest w sosnowo-dębowym lesie na olbrzymim klifie, który powstał sto lat temu podczas największego w dziejach sztormu. W sezonie letnim wypoczywa tu około tysiąca turystów z całej Polski, a także z Niemiec i Holandii. W 2002 r. w Poddąbiu wybudowano pierwszy brukowany i oświetlony deptak nazywany Promenadą Słońca. Powstał także kompleks lokali usługowych i handlowych, nowe sklepy i restauracje.

Miejscowość nie zatraciła jednak swojego niepowtarzalnego klimatu przytulnej nadmorskiej osady. Poddąbie to przede wszystkim domki letniskowe, które są głównym elementem zabudowy osady. Kwatery prywatne i pensjonaty stanowią mniejszość, jednak każdy przybywający tu turysta na pewno znajdzie dla siebie odpowiednie miejsce do wypoczynku.

Oprócz stromego klifu atrakcją Poddąbia jest także grobowiec megalityczny i pozostałości kamiennych kręgów sprzed 5 i 3 tysięcy lat, które znajdują się w lesie w pobliżu ulicy Wczasowej..